XenogearsCZ Idaho Joshuatree Shit Soup Reanimated ToTan
stáhnout titulky (.ass): DDL
Abeceda dospívání (Hanasaku iroha) (AniDB)

Vydané epizody: 26/26 (upravené časování od Horrible Subs a Coalgirls)
Stav: dokončeno

Není to snadné mít rozvernou matku, jakou má šestnáctiletá Ohana Macumae. Nejprve se s vaší babičkou rozhádá a nato vás pošle bydlet do jejího hostince. Ohana se však jen tak nějakého vzrůša nezalekne!
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Colorful (AniDB)

Vydané epizody: 16/16
Stav: dokončeno

Bílé kalhotky, růžové kalhotky, zelené kalhotky, černé kalhotky, kalhotky s kytičkami, bavlněné kalhotky, krajkové kalhotky, odraz kalhotek ve vodní hladině, větrem zvednuté sukně, mokré plavky na ladném dívčím těle (a v detailním záběru) atd. Chcete i vy okukovat dívkám spodní prádlo? Podívejte se, jak se to nedělá!
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Emmina viktoriánská romance (Eikoku Koi Monogatari Emma) (AniDB)

Vydané epizody: S1 12/12, S2 12/12
Stav: dokončeno

Emma je krásná služebná pracující u guvernantky "v důchodu". Jednoho dne její paní přijde navštívit bývalý svěřenec, William Jones. Emma ho nejen praští dveřmi do hlavy, ale také mu padne do oka. Jenže ve viktoriánské Anglii není vztah gentlemana se služkou považován za vhodný. Jak asi dopadne boj lásky proti společenským konvencím?
stáhnout titulky (.ass): DDL
Extatická rodinka (Učóten Kazoku) (AniDB)

Vydané epizody: 9/13
Stav: překládá se

Kjóto. Dávné hlavní město Japonska překypující buddhistickými chrámy a šintoistickými svatyněmi, ale i moderními budovami. Na utváření jeho bohaté historie se však nepodíleli pouze lidé, nýbrž také japonští mytologičtí tvorové tanuki a tengu. S tím, jak se jim daří v současné době, nás seznámí jeden z psíků mývalovitých, Jasaburó Šimogamo.
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Federace šedokřídlých (Haibane Renmei) (AniDB)

Vydané epizody: 13/13 (upravený překlad od Jurinoki Funsub)
Stav: dokončeno

Začalo to pádem z nebe. Poté se naše nová šedokřídlá probudila v kokonu, a když se z něj vyklubala, dostala jméno a svatozář a narostla jí křídla. V jakém světě se ocitla? Kdo jsou šedokřídlí a proč se stala jednou z nich? Všechny tyto otázky se Rakce právě honí hlavou.
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Kurau Phantom Memory (AniDB)

Vydané epizody: 24/24
Stav: dokončeno

Kurau je mladá dcera vědce, který zkoumá nové zdroje energie. Protože má svého otce velice ráda a chce své narozeniny strávit s ním, pozve ji její otec na experiment konaný ve vědeckém ústavu, kde pracuje. Během experimentu ovšem dojde k nehodě a do těla Kurau vstoupí záhadná bytost Rynax. Zdrcený otec se od ní dozvídá, že Rynax k obnovení svého druhého já potřebuje tělo Kurau, a tak se jí nakonec v naději, že získá svou dceru zpět, rozhodne pomoct.
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Melodie zapomnění (Bókjaku no Senricu) (AniDB)

Vydané epizody: 24/24
Stav: dokončeno

Ve 20. století vypukla velká válka. Byla to totální válka mezi lidmi a netvory. Po krveprolitích tak ohavných, že je slovy nelze vylíčit, zvítězili netvoři. Ti nyní lidstvo ovládají, kromě toho, že je jim třeba pravidelně dodávat lidské oběti, se však život lidí příliš nezměnil, a tak není divu, že se vcelku lehce přizpůsobili. Proti netvorům a jejich poskokům bojují již jen válečníci Mélosu, kteří jako jediní z lidí stále znají (vidí) zapomenutou melodii. Bocca Serenáda, středoškolský student a člen lukostřeleckého kroužku, to na rozdíl od diváků ještě neví, ale i on se brzy jedním z válečníků stane.
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Ochránce posvátného ducha (Seirei no Moribito) (AniDB)

Vydané epizody: 26/26
Stav: dokončeno

Balsa, válečnice z dalekého kraje Kanbalu, cestuje po světě a nechává se najímat jako osobní strážkyně. Do Joga přicestovala pouze kvůli opravě svého kopí, ovšem shodou náhod se zde dostane do kontaktu s mladým princem Čagumem, kterému zachrání za podivných okolností život. Za odměnu se jí dostane cti pozvání do paláce, které změní život nejen jí, ale i zachráněnému princi.
stáhnout enkód (.mkv): torrent DDL
Princezna Tutu (Princess Tutu) (AniDB)

Vydané epizody: 26/26 (upravené časování od Ahiru; 26 epizod z DVD odpovídá 38 epizodám vysílaným v TV)
Stav: dokončeno

Drosselmeyer byl slavný vypravěč a spisovatel, jenž si liboval obzvláště v tragických příbězích. Jeho poslední dílo vyprávělo o boji statečného prince s úlisným havranem, ovšem dříve než Drosselmeyer příběh dokončil, zemřel. Havran, a posléze i princ z příběhu unikli. Jejich boj by zřejmě trval věčně, avšak princ si rozbil srdce a pomocí zapovězené síly havrana uvěznil. Prince, zbaveného veškerých lidských citů, zahlédla malá žlutá kačenka a zatoužila mu pomoci. Tu se jí zjevil sám Drosselmeyer a daroval jí náhrdelník, díky němuž se bude moci proměnit nejen v obyčejnou dívku, ale také v princeznu Tutu, které jediná může princi srdce vrátit.
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Putování za sentimentem (Sentimental Journey) (AniDB)

Vydané epizody: 12/12
Stav: dokončeno

Putování za sentimentem je adaptací simulátoru randění Sentimental Graffiti, nepřekvapí tudíž, že dívkami se to zde jen hemží. Seznámíme se s celým tuctem, přičemž každá žije v jiném městě a každé je věnována jedna epizoda. Všem příběhům je společné základní schema, v němž dívka potká chlapce a toto setkání ji určitým způsobem ovlivní do dalšího života, ovšem zatímco ve hře je nejspíš hlavní náplní samotné setkání, anime ho většinou odbude v několika krátkých scénách a věnuje se především tomu, co v dívce zanechalo.
stáhnout titulky (.ass): DDL
Sakamiči no Apollon (AniDB)

Vydané epizody: 12/12 (časování od Commie)
Stav: dokončeno

Kvůli otcově práci je středoškolák a dobrý klavírista Kaoru nucen přestěhovat se k tetičce na Kjúšú. S výjimkou Ricuko noví spolužáci městskému vetřelci příliš přívětivé přivítání nepřichystají, a aby neštěstí nebylo málo, do téže třídy chodí rovněž nechvalně proslulý grázlík a milovník jazzu Sentaró.
stáhnout titulky (.ass): DDL
Skicák plný barev (Sketchbook: full color`s) (AniDB)

Vydané epizody: 13/13 (časování od SpoonSubs)
Stav: dokončeno

Plachá dívka Sora Kadžiwara ráda kreslí (to ostatně napovídá již skicák, který má neustále po ruce), není tedy divu, že se na střední škole přihlásila do výtvarného kroužku. Ten, jak se brzy ukáže, je plný svérázných individuí, nevyjímaje ani paní učitelku, která zbožňuje slepice.

stáhnout enkód (.mkv): DDL
Šigofumi (AniDB)

Vydané epizody: 13/13 + 7/7
Stav: dokončeno

Fumika, dívka s dlouhými bílými vlasy, oděná v uniformě poštovní doručovatelky, a Kanaka, mluvící hůl, která je Fumice vždy po ruce, mají zvláštní poslání: doručují posmrtné dopisy (šigofumi) od zemřelých lidí jejich blízkým. Díky tomu se Fumika seznámí nejen s životními příběhy odesíletelů a adresátů, ale dozví se i něco o sobě samé.
stáhnout enkód (.mkv): torrent DDL
Šinreigari: Ghost Hound (AniDB)

Vydané epizody: 22/22
Stav: dokončeno

Čtrnáctiletý Taró Komori, který žije s rodinou v městečku Suiten, byl před jedenácti lety spolu se svou starší sestrou unesen. Policie sice únosce vypátrala, ovšem toho na útěku srazilo auto. Než byli sourozenci obje- veni, dívka zemřela. Brzy po této události spáchal sebevraždu jeden z čelních přestavitelů místní nábožen- ské sekty, a tak se začaly šířit zvěsti, že spolu obě události souvisejí. Sebevrahův syn Makoto nyní navštěvuje stejnou školu jako Taró. Do Suitenu se nedávno z Tokia přistěhoval se svými rodiči Masajuki, který se o Taróa a Makota živě zajímá. Co mají ti tři společného? A co se skrývá za zdánlivě poklidnou tváří Suitenu?
stáhnout titulky (.ass) a enkód (.mkv): DDL
Tamako (Tamako Market, Tamako Love Story) (AniDB) (AniDB)

Vydané epizody: 12/12 + 6/6 (časování od Commie - 720p BD rip) + film (časování od Coalgirls)
Stav: dokončeno

Kitaširakawovi provozují rodinné močinářství, které je jednou z mnoha živností v nákupní pasáži Ušákův vrch. Starší dcera Tamako, dívka veselá a přátelská, v otázkách lásky natvrdlá, často a ráda v podniku pomáhá. Se svými dvěma kamarádkami, starostlivou Midori a zanícenou kutilkou Kannou, navštěvuje kroužek mažoretek a zažívá rozličné každodenní radosti a starosti. Koloběh jejich života však brzy naruší nečekaná exotická návštěva – Dera Moči Jehnuss, žravý zpupný opeřenec, jenž se v pasáži ocitl při pátrání po nevěstě pro svého prince. A aby toho nebylo málo, ve filmu naši močinářku čeká další úskalí – láska!
stáhnout enkód (.mkv): DDL
Vánek lásky (Koi Kaze) (AniDB)

Vydané epizody: 13/13 (časování od anime-fin)
Stav: dokončeno

Kóširó pracuje ve firmě, jež zprostředkuje sňatky, sám však nemá s partnerskými vztahy příliš dobré zkušenosti. Jednak se již před lety rozvedli jeho rodiče a jednak jej zrovna opustila přítelkyně. V trudné náladě cestuje vlakem do práce, přičemž si povšimne středoškolské studentky, která při vystupování vytrousí předplacenou jízdenku. Kóširó za studentkou vyběhne a jízdenku jí vrátí. Druhého dne cestou z práce, když třímá v ruce dva volné lístky do zábavního parku, ji potká znovu.
© 2008+ Colourful Subs